• XII Podkarpacki Mityng Kolarski Olimpiad Specjalnych

• 29 września odbył się kolejny XII Mityng Kolarski Olimpiad Specjalnych organizowany przez szkołę i Fundacja tu Jestem. Impreza została objęta honorowym patronatem Prezydenta Tarnobrzega Pana Dariusza Bożka, któremu dziękujemy za odwiedziny. Dziękujemy panu Tomasz Krawczuk Naczelnikowi Wydziału Edukacji, Zdrowia, Sportu i Kultury Urzędu Miasta, pani Anecie Rosieckiej Dyrektor Biura Zarządu Grupy PBI za wsparcie. Grupie PBI za sponsoring,Panu Robertowi Kołodziejowi za pyszne jabłka, ratownikom medycznym, straży miejskiej za zapewnienie bezpieczeństwa naszym zawodnikom.

• Wycieczka do Sandomierza

• Klasa 2b wzięła udział w wycieczce do Sandomierza. Statek, wizyta w restauracji, lody oraz piękna pogoda wprowadziły uczniów w błogi nastrój oraz dały energię do zdobywania dalszej nauki.

• Wycieczka Grupy Rewalidacyjno - Wychowawczej

• 14 września Uczniowie oraz Absolwenci Grupy Rewalidacyjno- Wychowawczej odwiedzili Osadę Kochany. Klimat tego niezwykłego miejsca podbił nasze serca. Gorąco dziękujemy Właścicielom za tak serdeczne przyjęcie oraz możliwość doświadczenia terapeutycznej obecności Waszych zwierząt.

• Piknik BądźFit

• Kilkoro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w Integracyjnym pikniku BądźFit Olimpiad Specjalnych w Stalowej Woli. BądźFit to Projekt mający na celu poprawę i ochronę zdrowia oraz dobrego samopoczucia osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Celem pikniku jest integracja zawodników Olimpiad Specjalnych Polska, z różnych regionów Polski, mających podobne zainteresowania. Uczestnicy programu dowiedzieli się jak zdrowo trenować i odżywiać. Wymienili doświadczenia podczas ciekawie przeprowadzonych treningów. Pozwoliło to na wzrost świadomości wśród zawodników jak również ich trenerów.

• Spotkanie z policjantem

• Uczniowie naszej szkoły spotkali się w środę 13 września z aspirantem sztabowym panem Rafałem Szymańskim z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Tematem spotkania była "Bezpieczna droga do szkoły". Uczniowie poznali zasady ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się po drogach. W prezencie otrzymali kamizelki odblaskowe oraz plany lekcji ufundowane przez Fundusz Sprawiedliwości.

• Msza święta inaugurująca rok szkolny

• 5 września  mszę inaugurującą nowy rok szkolny celebrował ksiądz Mateusz Wermiński, który jest również nowym nauczycielem katechezy w naszej szkole. Dziękujemy i życzymy zadowolenia z nowej prac

• Informacja o badaniu mieszkańców

Szanowni Państwo!

Ośrodek Psychoprofilaktyki "Nowa Perspektywa" na zlecenie Miasta Tarnobrzega realizuje badanie społeczne na rzecz opracowania Diagnozy uzależnień behawioralnych. W związku z tym prosimy o uzupełnienie anonimowej ankiety, która posłuży przygotowaniu istotnego dokumentu dla naszego Miasta, służącego rozwiązywaniu problemów, z jakimi borykają się mieszkańcy, a także zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych.

Poprzez przygotowany specjalny link, wszyscy mieszkańcy mają możliwość wypełnienia anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć "wyślij".

Link dla uczniów : https://uczniowie-tarnobrzeg.webankieta.pl/

• Inauguracja roku szkolnego 2023/24

• 4 września (poniedziałek) godz.9:00 rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 na sali gimnastycznej.

Msza święta inaugurująca rok szkolny odbędzie się we wtorek 5 września o godz. 10:00 w kościele p.w. Św. Barbary.