• Konkurs piosenki "Na ojczystym szlaku..."

• W dniu 23 listopada nasi uczniowie Julia, Cezary i Mateusz brali udział w XI Wojewódzkim konkursie piosenki patriotycznej, żołnierskiej i harcerskiej "Na ojczystym szlaku..." w Rudniku nad Sanem.

Pięknie zaśpiewali piosenki "Dokąd idziesz Polsko" i specjalnie skomponowaną piosenkę autorstwa pana Aleksandra Borowieckiego "Na ojczystym szlaku". Uczniowie otrzymali nagrodę specjalną

Gratulujemy wszystkim wykonawcom a organizatorom SOSW Rudnik nad Sanem dziękujemy za przepiękną atmosferę i fantastyczne emocje.

Do festiwalu naszych wokalistów przygotowali pan Aleksander Borowiecki i pani Izabela Chmielowiec

• Zlot Drużyn Harcerskich "Nieprzetartego Szlaku"

• W miniony weekend w naszej szkole odbył się Zlot Drużyn Harcerskich "Nieprzetartego Szlaku" z terenu podkarpacia.Były dwie drużyny z Mielca, drużyna z Grębowa, Leżajska, Dębicy i nasza drużyna harcerska "Stokrotki".Podczas Zlotu harcerze m.in. uczestniczyli w grze terenowej, zwiedzili Muzeum Siarki, spotkali się z Zespołem Ocicanki, świętowali 65 - lecie powstania "Nieprzetartego Szlaku". Dużym przeżyciem była nocna wyprawa do Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej gdzie w małym Kościółku o.Wojciech OP odprawił mszę świętą.

Udział w Zlocie był dla harcerzy wspaniałą przygodą .Do zobaczenia znów na

harcerskim szlaku. CZUWAJ !

• 11 listopada

• Narodowe Święto Niepodległości w Tarnobrzegu. Miasto świętuje odzyskanie wolności w 1918 roku. Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Specjalnych

• Spacer po zdrowie

• Szkolny Zespół Promocji Zdrowia zaprosił chętnych uczniow do wspólnego „Jesiennego spaceru po zdrowie” do lasu na tarnobrzeskim Zwierzyńcu. Zrobiliśmy blisko 10000 kroków a tym samym 7,5 km marszu. Podczas postoi mogliśmy posilić się zdrowymi przekąskami i ciepłą herbatą. Juz planujemy kolejne spacery

• Różaniec dla Maryi - rozstrzygnięcie konkursu

• Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Mamy przyjemność ogłosić, iż konkurs pt. „Różaniec dla Maryi” został oficjalnie zakończony. Wzięło w nim udział blisko 50 uczniów, toteż pokonanie tak licznej konkurencji za pewne nie było łatwe. Mimo to zostali wyłonieni zwycięscy, oto oni:

I Miejsce: Dawid Babiuch

II Miejsce: Karolina Wieczorek

III Miejsce: Michał Czyż

Ze względu na dużą ilość wykonanych różańców i trudny do wydania werdykt wiele prac zostało wyróżnionych m.in za pomysłowość oraz estetykę i solidność wykonania pracy. Autorami wyróżnionych dzieł są: Franciszek Bieleń, Małgorzata Buczek, Piotr Burdzel, Zuzanna Dobroń, Mikołaj Greś, Paweł Gruszecki, Julia Mycek, Dominik Nowak, Natalia Pasek, Julia Waszkowska, Maria Włodyka, Julia Wolanin, Zuzanna Wójciak.

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone wszystkim uczestnikom podczas Panoramy Bożonarodzeniowej! Ponadto informujemy iż wszystkie różańce można podziwiać na wystawie w Naszej Szkole