• Zakończenie roku szkolnego 2022/23

22 czwerwca godz. 10:00 - masza święta w kościele pw Świętej Barbary

23 czerwca godz. 9:00 - uroczyste zakończenie roku szkolnego

• Dzień Patrona

• Dzień Patrona Szkoły Księdza Jana Twardowskiego za nami. Piękne występy dzieci młodzieży. Rozstrzygnięcie konkursów plastycznych.

• Dzień Dziecka

• 1 czerwca 2023 roku uczniowie naszej szkoły wybrali się do remizy strażackiej w Zakrzowie. Z okazji Dnia Dziecka odbył się piknik z pysznym poczęstunkiem.

Zabawy sportowe wyłoniły samych zwycięzców. W dmuchanych zamkach z uśmiechami na twarzy bawili się młodsi i starsi. Każde dziecko miało okazję przeciągać linę, rywalizując z nauczycielami. Twarze dzieci były malowane w motywy zwierzęce, a wszystkich do zabawy zachęcała wielka kolorowa mrówka.

Każde dziecko brało udział w loterii fantowej, gdzie można było wygrać ciekawe nagrody.

Była także przejażdżka wozem strażackim oraz konkurs na przebranie lub ozdobę – tu też prezenty nie zawiodły.

Wszyscy bawili się wspaniale przy dźwiękach muzyki. DJ Pan Olek był niezastąpiony! Dzieci były zachwycone. Honorowym Gościem naszej imprezy była Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Pani Bożena Kapuściak. Dziękujemy za obecność.

Dyrekcja, Rada Rodziców, grono pedagogiczne oraz uczniowie ZSS w Tarnobrzegu serdecznie dziękują SPONSOROM I DARCZYŃCOM za bezinteresowną pomoc i wsparcie finansowe w organizacji szkolnego Dnia Dziecka

Oto oni:

Fundacja Orange

PSB Mrówka

Fenix Metals Sp. z o.o

Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o.

Piekarnia Karolina

Mat-Trans

Agencja Reklamowa Druczek

OSP Zakrzów

Państwa Pomoc i ofiarność jest podstawą do wyrażenia naszej wdzięczności w słowach podziwu dla Waszej bezinteresowności, życzliwości i przyjaźni. Dziękując za wielkie serce i dobrą wolę życzymy Wam wszelkich sukcesów i powodzenia w realizacji zamierzonych planów.

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby drugiego człowieka.

Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie dłoń, pomocną dłoń…”